Казахстанская
федерация Боксаkfb.kz

Новости

Шоқыр Бөлтекұлы турнирінің жеңімпаздары белгілі болды.

12 сентября, 2021
Ақтауда қазақ боксының негізін қалаушы Шоқыр Бөлтекұлын еске алуға арналған ХІІІ халықаралық турнир өз мәресіне жетті. Оған 143 былғары қолғап шеберлері қатысты. Жарыс 13 салмақ дәрежесінде өтіп, турнир жеңімпазына 500 $, ІІ орынға 250 $, ІІІ орынға 125 $, жеңімпаздың бапкеріне 250 $ сыйақы берілді.  
 
Ш.Бөлтекұлы турнирінің жеңімпаздары:
 
48 келі
1. Сабит Даниал (БКО),
2. Тәліп Рысхан (Шымкент қ), 
3. Қайрат Ернұр (Алматы қ),
3. Дарын Құлжабаев (Маңғыстау обл).
 
51 келі
1. Ержан Жомарт (Түркістан обл), 
2. Жандос Жұмабай (Шымкент қ), 
3. Тимур Кабдешов (Ақмола обл),
3. Олжас Байниязов (Атырау обл).
 
54 келі 
1. Махмуд Сабырхан (Шымкент қ), 
2. Самат Жетібаев (Маңғыстау обл),
3. Ардақ Сағымбек (СҚО),
3. Дәулет Молдашев (ШҚО).
 
57 келі
1. Оразбек Асылкулов (Ақмола обл), 
2. Серікбай Асылжан (Шымкент қ), 
3. Талғат Сырымбетов (Қарағанды обл),
3. Айдос Арапов (Қостанай обл).
 
60 келі
1. Саматәлі Төлтаев (Маңғыстау обл),
2. Бекнұр Ожанов (ШҚО),
3. Мұхамедсабыр Базарбайұлы (Түркістан обл),
3. Василий Самчук (Қарағанды обл).
 
63,5 келі
1. Санатәлі Төлтаев (Маңғыстау обл),
2. Ертуған Зейнулинов (Алматы обл),
3. Бекдәулет Ибрагимов (Түркістан обл),
3. Мирас Қанабек (Алматы обл).
 
67 келі
1. Дархан Дүйсебай (Алматы обл), 
2. Дәулет Нысан (Шымкент қ), 
3. Махмұт Әль-Мұхаммед (Маңғыстау обл),
3. Әлішер Әбдулалим (Жамбыл обл).
 
71 келі
1. Ермахан Жақпеков (ШҚО), 
2. Қуан Қуатов (Павлодар обл),
3. Арман Сайлау (Шымкент қ), 
3. Абылайхан Бітімов (Атырау обл).
 
75 келі
1. Аятулла Такижанов (Павлодар обл), 
2. Нұрқанат Райыс (Атырау обл),
3. Диас Молжігітов (Жамбыл обл),
3. Нұрас Жеңіс (Маңғыстау обл).
 
80 келі
1. Нұрбек Оралбай (Нұр-Сұлтан қ),
2. Ерасыл Жақпеков (ШҚО),
3. Бауыржан Байгоншеков (Павлодар обл),
3. Әбдікәрім Бекболат (Түркістан обл).
 
86 келі
1. Оңталап Рахманов (Қызылорда обл), 
2. Бекзат Таңатар (СҚО),
3. Шынарбек Бәтінұлы (Алматы обл),
3. Азамат Бақытов (Ақтөбе обл).
 
92 келі
1. Айбек Оралбай (Нұр-Сұлтан қ),
2. Нұрлан Сабиров (Маңғыстау обл).
 
+ 92 келі
1. Еркін Мұқаметжан (Атырау обл), 
2. Айболды Дәуренұлы (Маңғыстау обл),
3. Олжас Букаев (Павлодар обл),
3. Дамир Тойбай (Алматы қ).
 
Жалпы командалық есеп бойынша:
1. Маңғыстау облысы (2 алтын, 3 күміс, 3 қола),
2. Нұр-Сұлтан қаласы  (2 алтын),
3. Шымкент қаласы (1 алтын, 4 күміс, 1 қола).
 
Айбек МҰХАНОВ.

Витрина

Наверх